Series
Ratings
16
CassandraRated ★ 2.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
MovingRated ★ 3.0
KarmaRated ★ 3.5
Big Bet Season 2Rated ★ 3.5
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 4.0