Titles you rated
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
Joint Security AreaRated ★ 4.0
A River Runs Through ItRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Rain ManRated ★ 3.5
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 4.5
The Hunger GamesRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 4.0
MotherRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 3.5
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 4.5
UpRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 3.5