Titles you rated
OverlordRated ★ 4.0
NisekoiRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
Love, Chunibyo & Other Delusions!Rated ★ 0.5
Cautious Hero: The Hero Is Overpowered but Overly CautiousRated ★ 2.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
HorimiyaRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Sword Art OnlineRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.0
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 4.5
BOFURI: I Don’t Want to Get Hurt, so I’ll Max Out My Defense.Rated ★ 3.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 4.0
Tokyo RevengersRated ★ 4.0
Toilet-Bound Hanako-kunRated ★ 3.0
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.0