Titles you rated
300Rated ★ 4.5
District 9Rated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
21Rated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
The TreacherousRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 2.5
The ThievesRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 5.0