Series
Ratings
26
Emergency CoupleRated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
SnowmanRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 5.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 2.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 2.0
Vampire IdolRated ★ 1.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 2.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0- War of MoneyRated ★ 2.0
Bad GuyRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5