Series
Ratings
15
Individualist Ms. Ji YoungRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 3.0
Bridal MaskRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
A Hundred Year LegacyRated ★ 3.5
Temptation of WifeRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
Persevere, Goo Hae RaRated ★ 4.0
Golden BrideRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0