Movies
Ratings
147
Hedwig and the Angry InchRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Jerry MaguireRated ★ 3.0
Rain ManRated ★ 3.0
The Big SwindleRated ★ 4.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.5
Art of FightingRated ★ 3.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 3.5
The Green MileRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 3.0- The CureRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
American BeautyRated ★ 3.0
GodzillaRated ★ 3.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
ChangelingRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
Crying FistRated ★ 3.5
Rough PlayRated ★ 3.0