Series
Ratings
61- Hotaru no HikariRated ★ 5.0
Begin Again Season 1Rated ★ 5.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 2.5
Temptation of WifeRated ★ 4.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 2Rated ★ 5.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 5.0
Old Miss DiaryRated ★ 5.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
GleeRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 5.0