Titles you rated
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.0
Eternal LoveRated ★ 2.0
Scarlet Heart 2Rated ★ 0.5- My Fair Princess IIIRated ★ 1.0
My Fair PrincessRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
MaidsRated ★ 3.5
JejoongwonRated ★ 4.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.5
Gu Family BookRated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.0
My Golden LifeRated ★ 2.5
Smile AgainRated ★ 3.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 2.5
Fated to Love YouRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
PunchRated ★ 5.0
Dream of the EmperorRated ★ 2.0