Titles you rated
Indiana Jones and the Dial of DestinyRated ★ 2.5
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 4Rated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
Talk to MeRated ★ 3.5
A Serious ManRated ★ 4.0
DuneRated ★ 2.5
Primal FearRated ★ 4.0
The WhaleRated ★ 4.0
My GirlRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
The RoundupRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 3.0
ElephantRated ★ 4.5
TenetRated ★ 3.0
The Green KnightRated ★ 4.0
Captain PhillipsRated ★ 4.0