Movies
Ratings
118
MoanaRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 3.0
Attila MarcelRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
MicrohabitatRated ★ 4.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.5
Swing KidsRated ★ 4.0
PauletteRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
RoomRated ★ 4.0
LeonRated ★ 2.0
La La LandRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
FluRated ★ 3.5
Initiation LoveRated ★ 4.0
Night Is Short, Walk On GirlRated ★ 2.0
CarolRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 4.5
School of RockRated ★ 3.5