Titles you rated
Modern FamilyRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.0- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 3.0
MirandaRated ★ 4.5- MirandaRated ★ 4.5
MirandaRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.0
You're My PetRated ★ 2.5
Assassination ClassroomRated ★ 2.5
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 3.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Land of the LustrousRated ★ 3.5
Assassination ClassroomRated ★ 3.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 3.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 3.0
Blue Spring RideRated ★ 3.0
Your Lie in AprilRated ★ 3.5