Titles you rated
- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.0- Dating Agency: CyranoRated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 3.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Prince HoursRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0