Titles you rated
 The World of LoveRated ★ 4.5 The World of LoveRated ★ 4.5
 Good NewsRated ★ 3.5 Good NewsRated ★ 3.5
 Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5 Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
 WeaponsRated ★ 3.5 WeaponsRated ★ 3.5
 Fight ClubRated ★ 4.0 Fight ClubRated ★ 4.0
 One Battle After AnotherRated ★ 3.5 One Battle After AnotherRated ★ 3.5
 ChallengersRated ★ 4.0 ChallengersRated ★ 4.0
 No Other ChoiceRated ★ 3.5 No Other ChoiceRated ★ 3.5
 Princess MononokeRated ★ 3.5 Princess MononokeRated ★ 3.5
 SupersonicRated ★ 4.0 SupersonicRated ★ 4.0
 Fallen AngelsRated ★ 4.0 Fallen AngelsRated ★ 4.0
 Final Destination: BloodlinesRated ★ 3.0 Final Destination: BloodlinesRated ★ 3.0
 GlassesRated ★ 3.0 GlassesRated ★ 3.0
 Isle of DogsRated ★ 3.5 Isle of DogsRated ★ 3.5
- Moving For WordRated ★ 4.0
 BallerinaRated ★ 3.5 BallerinaRated ★ 3.5
- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
 F1: The MovieRated ★ 3.0 F1: The MovieRated ★ 3.0
 SupermanRated ★ 2.5 SupermanRated ★ 2.5
 Jurassic World RebirthRated ★ 3.5 Jurassic World RebirthRated ★ 3.5