Movies
Ratings
512
I, Daniel BlakeRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
BlindnessRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
Bagdad CafeRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.5
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
The Place Beyond the PinesRated ★ 4.0
First ManRated ★ 4.5
Before MidnightRated ★ 5.0
Before SunsetRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 4.5