Series
Ratings
190- More Beautiful Than HeavenRated ★ 3.0
Nine PuzzleRated ★ 4.5
Money GameRated ★ 4.0
Big MouthRated ★ 2.5
MistyRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 3.0- Reckless ChallengeRated ★ 4.0
A Clean SweepRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 2.5
SignRated ★ 3.5- RAP:PUBLICRated ★ 2.5
Temperature of LoveRated ★ 3.0
Secret LoveRated ★ 3.0
My DearestRated ★ 4.0- Good PartnerRated ★ 3.0
A Virtuous BusinessRated ★ 2.5
Juvenile JusticeRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 2.5
Mask GirlRated ★ 3.0
Long VacationRated ★ 4.0