Titles you rated
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 4.0
QueerRated ★ 4.5
Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.0
CoralineRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.5
Inside Llewyn DavisRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 5.0
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
It Was Just an AccidentRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5- The UglyRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 3.5
The Phoenician SchemeRated ★ 4.0
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 3.5
The French DispatchRated ★ 4.5