Series
Ratings
454
The Melancholy of Haruhi Suzumiya 2Rated ★ 2.5- The Melancholy of Haruhi SuzumiyaRated ★ 2.5
Love That Makes You CryRated ★ 3.5
The Office Season 1Rated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 2.5
IDOLiSH7Rated ★ 3.0
Into the White NightRated ★ 4.0
Ore wa Shinji Matta ze!Rated ★ 3.0
AnoneRated ★ 4.0
Ano Toki Kiss Shite OkebaRated ★ 3.5- Idol Land PriparaRated ★ 2.5
Long VacationRated ★ 3.5
My Dear ExesRated ★ 3.5
MotherRated ★ 4.0
Tatami Time Machine BluesRated ★ 3.5
QuartetRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5