Movies
Ratings
32
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
What a Girl WantsRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 5.0
- WishRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 3.0
Shallow HalRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
Legally BlondeRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 2.0