Movies
Ratings
99
Rough CutRated ★ 3.5
Innocent StepsRated ★ 4.0
AmourRated ★ 3.0
It's Only the End of the WorldRated ★ 3.5
ShrekRated ★ 3.0
The President's BarberRated ★ 3.0
The Prince of EgyptRated ★ 4.0
A Man and a WomanRated ★ 3.0
SunflowerRated ★ 2.5
Lifting King KongRated ★ 4.0
Kick the MoonRated ★ 3.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.0- The CureRated ★ 4.0
Blue JasmineRated ★ 5.0
Despicable Me 3Rated ★ 2.0
Set Me FreeRated ★ 4.0
Julie & JuliaRated ★ 3.0
The Italian JobRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
May 18Rated ★ 3.0