Titles you rated
The Return of SupermanRated ★ 4.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.0
Tomorrow VictoryRated ★ 4.0
Mr. BogusRated ★ 4.0
Hidden Singer Season 4Rated ★ 4.0
Hidden Singer Season 2Rated ★ 4.0
Hidden Singer Season 3Rated ★ 4.0
Hidden SingerRated ★ 4.0
Wolf Girl & Black PrinceRated ★ 5.0
Gakuen AliceRated ★ 4.0- My Little MonsterRated ★ 4.5
- 올림포스 가디언Rated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.5
Shugo Chara!Rated ★ 5.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0- BonobonoRated ★ 4.0
- Knowledge Channel eRated ★ 3.5
Shin AtashinchiRated ★ 5.0
My FamilyRated ★ 5.0- Roller coaster 3Rated ★ 3.5