Titles you rated
Blue Spring RideRated ★ 3.5
I Live AloneRated ★ 5.0
Kamisama Kiss 2Rated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
The Goddess of FireRated ★ 4.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.0- My Little MonsterRated ★ 5.0
Kamisama KissRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
Ghost StoriesRated ★ 4.5
Adventure TimeRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
PSYCHO-PASSRated ★ 3.0
The RebelRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
- Yona of the DawnRated ★ 4.0