Movies
Ratings
166
Real SteelRated ★ 4.5
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Love ForecastRated ★ 4.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Furious 7Rated ★ 5.0
The MartianRated ★ 4.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0
The Conjuring 2Rated ★ 5.0
The Jungle BookRated ★ 4.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
WarcraftRated ★ 4.0
Independence Day: ResurgenceRated ★ 4.0