Series
Ratings
29
Generation KillRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 3.5
Fate/stay nightRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
LookoutRated ★ 4.0
My Shy BossRated ★ 3.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
Voice season1Rated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.5
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Emperor Wang GunRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0