Movies
Ratings
242
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 4.0
Secret(working title)Rated ★ 3.0
BrokerRated ★ 3.0
Kill BoksoonRated ★ 3.0- HeroRated ★ 4.0
RansomedRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0- WishRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.5
Hitman: Agent JunRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Hijack 1971Rated ★ 2.5
JokerRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.0