Titles you rated
Abraham Lincoln: Vampire HunterRated ★ 3.0
Inglourious BasterdsRated ★ 0.5
The PiratesRated ★ 0.5
The Battleship IslandRated ★ 3.0
The CoreRated ★ 4.5
PandorumRated ★ 3.5
The House BunnyRated ★ 4.0
FlightplanRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
HulkRated ★ 1.5
KnowingRated ★ 2.0
Eagle EyeRated ★ 3.5
Honey, I Blew Up the KidRated ★ 3.5
The WolverineRated ★ 3.0
Taken 3Rated ★ 4.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 4.0
StardustRated ★ 3.5
Peter PanRated ★ 5.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 4.0- Les MisérablesRated ★ 1.0