Movies
Ratings
327
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.5
The KingRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 2.0
The MartianRated ★ 2.5
Shutter IslandRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 2.5
BelieverRated ★ 1.0
BurningRated ★ 2.5
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 2.5
TunnelRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 3.5