Movies
Ratings
282
The RacerRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.0
Eat Pray LoveRated ★ 4.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.5
CocoRated ★ 4.0
The Boy Who Harnessed the WindRated ★ 3.5
The House of UsRated ★ 4.0
BombshellRated ★ 4.0
Enola HolmesRated ★ 4.0
The PromRated ★ 3.5
Samjin Company English ClassRated ★ 3.5
Martin EdenRated ★ 4.0
Inside meRated ★ 2.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 3.5
The Great BattleRated ★ 3.5
I Feel PrettyRated ★ 3.5
Crazy Rich AsiansRated ★ 2.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 3.5