Movies
Ratings
330
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
The Return of JafarRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.0
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 3.5
BraveRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
EncantoRated ★ 3.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5
LucaRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.0
Samjin Company English ClassRated ★ 4.0
Moonlit WinterRated ★ 5.0
Frozen IIRated ★ 5.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 3.5
MaggieRated ★ 2.5
The TreacherousRated ★ 0.5
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.5