Titles you rated
The Duke of Death and His MaidRated ★ 4.0- 냉면 랩소디Rated ★ 3.0
Korean Pork Belly RhapsodyRated ★ 3.5
Cells at Work!Rated ★ 3.5
Land of the LustrousRated ★ 4.0- xxxHOLiC KeiRated ★ 4.0
xxxHOLiCRated ★ 4.0
Your Lie in AprilRated ★ 5.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 3.0
CSI: NYRated ★ 5.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 5.0
NCISRated ★ 5.0
Warm and CozyRated ★ 2.5- Fairy CommiRated ★ 4.0
Man of the Sun, Lee Je-maRated ★ 2.0- BodyguardRated ★ 5.0
- SomedayRated ★ 5.0