Movies
Ratings
135
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.5
HulkRated ★ 3.0
BatmanRated ★ 2.5
Batman BeginsRated ★ 3.5
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Project AlmanacRated ★ 2.5
FuryRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 2.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.0
Joint Security AreaRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 3.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 3.0