Titles you rated
CloserRated ★ 4.5
Julie & JuliaRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
Romance of Their OwnRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
LucyRated ★ 5.0
Eat Pray LoveRated ★ 5.0
Like Father, Like SonRated ★ 5.0
Girl with a Pearl EarringRated ★ 4.0
Salut d’AmourRated ★ 5.0
SpellboundRated ★ 5.0
The Phantom of the OperaRated ★ 4.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 5.0
The Age of ShadowsRated ★ 5.0
The Danish GirlRated ★ 5.0
HairsprayRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 5.0