Movies
Ratings
532
Jason BourneRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0
ChappieRated ★ 4.5
Fashion KingRated ★ 2.0
Inside MenRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 3.5
The BeaverRated ★ 5.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 4.0
Ace Ventura: When Nature CallsRated ★ 3.0
JackRated ★ 4.0
Angels in the OutfieldRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
RockyRated ★ 4.5
Too Beautiful to LieRated ★ 3.0
Two CopsRated ★ 4.0
Spring, Summer, Fall, Winter... and SpringRated ★ 3.0
The WarriorRated ★ 3.5