Titles you rated
Dumb MoneyRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
MissingRated ★ 4.0- Someday or One DayRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0- HeroRated ★ 2.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
The Night OwlRated ★ 4.0
White NoiseRated ★ 2.5
Project Wolf HuntingRated ★ 0.5
6/45Rated ★ 3.5
NopeRated ★ 3.0
HuntRated ★ 2.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
AlienoidRated ★ 2.5
The Contorted HouseRated ★ 2.0
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 3.0