Series
Ratings
57
SignalRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
PunchRated ★ 3.0- Three FriendsRated ★ 5.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
Shoot for the StarsRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.5
PianoRated ★ 5.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 2.0
School 2013Rated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Friends Season 2Rated ★ 5.0
Friends Season 7Rated ★ 5.0
Friends Season 8Rated ★ 5.0
Friends Season 9Rated ★ 5.0
Friends Season 10Rated ★ 5.0
Friends Season 3Rated ★ 5.0