Movies
Ratings
687
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
Evil Does Not ExistRated ★ 3.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.0
KagemushaRated ★ 5.0
RanRated ★ 5.0
Carlito's WayRated ★ 4.5
LimitlessRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 4.5
The Last EmperorRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.5
BedevilledRated ★ 4.0- SawRated ★ 4.5
Die BadRated ★ 3.5