Series
Ratings
37- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.5
- Damn Good CompanyRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0