Titles you rated
Monster Girl DoctorRated ★ 5.0
The 8th Son? Are You Kidding Me?Rated ★ 5.0
Redo of HealerRated ★ 5.0
Princess Connect! Re:DiveRated ★ 5.0
O Maidens In Your Savage SeasonRated ★ 5.0
Outbreak CompanyRated ★ 5.0
Hensuki: Are You Willing to Fall in Love With a Pervert, As Long As She's a Cutie?Rated ★ 5.0
ORESUKI: Are you the only one who loves me?Rated ★ 5.0
The Hidden Dungeon Only I Can EnterRated ★ 5.0
HorimiyaRated ★ 5.0
Bottom-tier Character TomozakiRated ★ 5.0
MomokuriRated ★ 5.0- Our Love Has Always Been 10 Centimeters Apart.Rated ★ 5.0
My Teen Romantic Comedy SNAFURated ★ 1.0
Arifureta: From Commonplace to World's StrongestRated ★ 5.0
The Quintessential QuintupletsRated ★ 5.0
Rent-a-GirlfriendRated ★ 5.0
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 5.0
TONIKAWA: Over the Moon For YouRated ★ 5.0
The Misfit of Demon King AcademyRated ★ 5.0