Titles you rated
New Tales of the GisaengRated ★ 4.0
Goddess of MarriageRated ★ 3.0
Fashion KingRated ★ 3.0
Dr. JinRated ★ 4.5
My Fair LadyRated ★ 3.5
Queen's FlowerRated ★ 4.0
I Do, I DoRated ★ 3.5- Smile, YouRated ★ 4.5
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
Mom's Dead UpsetRated ★ 4.5
Mischievous KissRated ★ 4.5- Sharp3Rated ★ 3.5
Sharp2Rated ★ 4.0
All About My MomRated ★ 4.5
Sharp1Rated ★ 3.5
HeartstringsRated ★ 2.0
The King's DoctorRated ★ 4.0
A Man Called GodRated ★ 3.0
My PrincessRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.5