Titles you rated
Jack the Giant SlayerRated ★ 2.5
The FortressRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
C'est Si BonRated ★ 2.5
Taken 2Rated ★ 3.0
Taken 3Rated ★ 3.5
PunchRated ★ 3.5
To Rome with LoveRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
The PhoneRated ★ 2.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.5
Jason BourneRated ★ 4.0
The Bourne LegacyRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 4.0
Friends with BenefitsRated ★ 4.0
The Jungle BookRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
Love ForecastRated ★ 3.0
The RevenantRated ★ 4.0