Titles you rated
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 3.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
King KongRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0