Movies
Ratings
121
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
CommitmentRated ★ 3.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 2.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 1.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 1.0
Dragons: Gift of the Night FuryRated ★ 2.0
Cinderella II: Dreams Come TrueRated ★ 4.0
Stormy NightRated ★ 3.0
Princes and PrincessesRated ★ 4.0
Sleeping BeautyRated ★ 4.0
The Emperor's New GrooveRated ★ 3.5
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 3.5
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 3.5
TarzanRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5
The Little MermaidRated ★ 3.5
Ice AgeRated ★ 2.0