Movies
Ratings
151
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 4.5
Land of MineRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
My Dear DesperadoRated ★ 3.0
The Boss BabyRated ★ 3.0
DetachmentRated ★ 3.0
HarmonyRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 2.5
Hidden FiguresRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 3.5
TranscendenceRated ★ 4.5
Wonder WomanRated ★ 3.0