Titles you rated
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 2.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 2.5
Plus Nine BoysRated ★ 2.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 2.5
StrangerRated ★ 2.5- Men on a MissionRated ★ 3.5
BrainRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 4.5
Emperor Wang GunRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 1.5
The ProducersRated ★ 2.5
Another Miss OhRated ★ 3.0
Famous PrincessesRated ★ 2.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0