Movies
Ratings
1077
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
HiddenRated ★ 3.5
Paranoid ParkRated ★ 4.0
Stand by MeRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
Swallowtail ButterflyRated ★ 4.0
Primal FearRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 5.0- A Man Who Heals the CityRated ★ 4.0
LobbyRated ★ 2.0
AnoraRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The FallRated ★ 4.5
a Wild RoomerRated ★ 4.0
Innocent WitnessRated ★ 2.0
Swing VoteRated ★ 4.0