Titles you rated
WindtalkersRated ★ 2.0
BedazzledRated ★ 3.5
Death SentenceRated ★ 3.5
Just Go with ItRated ★ 2.0
Break Through!Rated ★ 5.0
No Mercy for the RudeRated ★ 4.5
Dead SilenceRated ★ 3.0
Ju-on: The CurseRated ★ 2.0
Friday the 13thRated ★ 4.5- Lady DaddyRated ★ 1.0
30 Days of NightRated ★ 4.0
Slow VideoRated ★ 2.5
TumbleweedRated ★ 2.0
DaredevilRated ★ 0.5
Taken 3Rated ★ 4.0
Road to PerditionRated ★ 5.0
Pay It ForwardRated ★ 5.0
Saw VRated ★ 0.5
Rambo: First Blood Part IIRated ★ 4.0
Lost In LoveRated ★ 1.5