Movies
Ratings
906
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.5
HereticRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Black BagRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Hidden FaceRated ★ 3.0
The Hidden FaceRated ★ 3.0
Caddo LakeRated ★ 4.0
BallerinaRated ★ 4.0
The Equalizer 3Rated ★ 4.0
The Equalizer 2Rated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.5
Night Always ComesRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0- Omniscient ReaderRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.5
ExterritorialRated ★ 3.0