Titles you rated
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 3.5