Titles you rated
Source CodeRated ★ 3.5
V for VendettaRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.5
Blood DiamondRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 5.0
The RockRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 3.5
The Danish GirlRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 4.5
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 3.5- The CureRated ★ 4.5