Titles you rated
The OutlawsRated ★ 2.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.0
The FortressRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
Blade Runner 2049Rated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 2.5
A Taxi DriverRated ★ 3.0
OkjaRated ★ 4.0
Martian ChildRated ★ 3.0
Wonder WomanRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 2.0
The Boss BabyRated ★ 2.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 4.5
The Science of SleepRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 2.5
Kong: Skull IslandRated ★ 1.5
LoganRated ★ 4.0
A Single RiderRated ★ 2.5
Manchester by the SeaRated ★ 4.0